Ücretsiz Ön Danışmanlık Fırsatı
Hemen Başvur

Ön İnceleme ve Analiz Danışmanlığı

Benova Consulting Yönetim Danışmanlığı
Firmanızın farklı boyutlarda analizlerini gerçekleştiriyor, bu kapsamda güçlü yanlarınız ile gelişime açık alanlarınızı belirliyoruz.

Firmaların sürdürülebilir başarıya ulaşabilmesi için mevcut durumlarının detaylı bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Biz de bu kritik süreçte, şirketimizin özgün bir yaklaşımı olan “Five dimensional assessment method”u kullanarak hizmet vermekteyiz.

Firmanız hakkında topladığımız verileri, web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, tanıtım dokümanlarınız ve diğer dijital platformlarda yer alan bilgilere dayandırarak genişletiyoruz. Bu bilgilere dayanarak hazırladığımız özelleştirilmiş soru seti ile kurum içerisindeki bireylerle görüşmeler planlıyor ve şirketinizi bizzat ziyaret ederek bu görüşmeleri gerçekleştiriyoruz.

Farklı Boyutlarda Mevcut Durum Analizi

En iyi örnekleri ve uygulamaları esas alarak şirketinizin olgunluk analizi için verilerimizi topluyoruz ve farklı bir bakış açısı ile yaptığımız çalışma sonucunda şirketinizi tüm boyutlarda analiz ederek size özel optimal stratejiyi belirliyoruz.

Güçlü Yanların ve Gelişime Açık Alanların Belirlenmesi

Global pazarda ve Türkiye pazarındaki rakiplerinizi dikkate alarak, sizi sektörde nerede konumlandırabileceğimizi analiz ediyor ve firmanızın bu rekabette nasıl daha iyi bir konuma gelebileceğini belirliyoruz.

Alınması Gereken Aksiyonların (Kısa, Orta, Uzun Vade) Tanımlanması

Şirketinizin özelinde oluşturulan yol haritasının her bir aşamasında, alınması gereken aksiyonların nasıl gerçekleştirileceği, bu aksiyonlar için gerekli kaynak ve süreçlerin neler olacağını net bir şekilde belirliyoruz. Eğer kurumunuz isterse, bu yol haritasının uygulama aşamasında da yanınızda oluyor ve değişim sürecini birlikte yönetiyoruz.

İletişim Formu
magnifiercross
×