Ücretsiz Ön Danışmanlık Fırsatı
Hemen Başvur

Kurucumuz

Benova Consulting Yönetim Danışmanlığı

Kurucumuz Erdinç Mert 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünde burslu olarak lisans eğitimini tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Yüksek lisans eğitiminin ardından Aselsan’da iş geliştirme mühendisi olarak çalışmaya başlamıştır. Aselsan’da 10 seneden fazla çalışan Erdinç Mert, bir çok büyük savunma sanayi projesinde yöneticilik görevi üstlenmiştir. Aselsan’daki son döneminde Asya Pasifik bölgesinden sorumlu iş geliştirme müdürlüğü görevine atanmış, görevi esnasında bölgesindeki bir çok ülkeye ihracat yapmıştır.

Aselsan macerasının ardından yönetim danışmanlığı alanına yönelen Erdinç Mert, 2017 yılında global yönetim danışmanlığı firması McKinsey & Company’ye uzman danışman olarak girmiştir. 10’a yakın projede Bakan ve CEO düzeyinde üst yöneticilere yönetim danışmanlığı yapmıştır. Projelerde daha çok strateji, maliyet dönüşümü, iş geliştirme ve organizasyon alanlarına yönelmiş, firmaların ve kamu kurumlarının milyonlarca liralık kazanç elde etmesini sağlamıştır.

2019 yılında Aselsan iştiraki BİTES Savunma şirketine Strateji ve Pazar Geliştirmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Erdinç Mert, buradaki görevi sırasında şirketin iş geliştirme faaliyetlerini, kurumsal iletişimini ve tüm pazarlama faaliyetlerini yönetmiştir.

2020 yılında kendi yönetim danışmanlığı şirketini kurmaya karar veren Erdinç Mert, BeNova Consulting şirketini kurmuştur ve şirketin Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Bir çok alanda danışmanlık ve eğitim hizmeti veren BeNova Consulting, nitelikli kadrosu ve en iyi çözüm ortaklarıyla bütüncül bir bakış açısında sonuç odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim Formu
magnifiercross
×