Ücretsiz Ön Danışmanlık Fırsatı
Hemen Başvur

Houston, We Have a Problem!

Benova Consulting Yönetim Danışmanlığı

Sürekli bir akış ve dinamizm içerisindeyiz. Özellikle profesyonel hayatımızda tam ortasına düştüğümüz kriz durumlarıyla, kök nedenine inmemiz gereken problemlerle karşılaşıyoruz ve bu süreçler katlanarak devam edecek.

Apollo 13’ün 1970 yılında programlanan Ay yolculuğunu nefesini tutmuş şekilde takip edenler, dünya tarihinde başarısızlıktan doğan başarı hikayelerinden birinin tanığı olmuştu. Kaptan Lovell’ın “Houston, we have a problem” cümlesi tarihe geçti, zihinlere kazındı. Hedefe ulaşılamadı; ancak Lovell’ın sağduyulu liderliği ve Houston’daki görev kontrol merkezi’yle ortak ekip çalışması sayesinde, imkânsız gibi görünen güçlüklerin üstesinden gelindi ve mürettebat can kaybı olmadan geri dönmeyi başardı.

Kriz durumlarını bir felaket olarak ele aldığımızda, süreçleri yönetemeyerek çok ciddi bedeller ödemek zorunda kalabiliriz. Krizler bir fırsattır. Bizi geliştiren, dönüştüren, mil taşlarımızı oluşturan kıymetli yollardır.

Durakladığınız düşündüğünüz dönemler, kurumunuz için inovasyon stratejisi geliştirmek için en doğru zamanlardır. BeNova tecrübesi ile İnovasyon kapasite analiziniz yapılır, kurumunuza özel inovasyon yönetim stratejisi ve sürdürülebilirlik odaklı inovasyon programı tasarlanır. Sürdürülebilirlik bir dönüşüm yolculuğu ve bunu bir günde başarmak mümkün değil. BeNova olarak, size uygun bir ritimde bu hedefe ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Benova, pazarlama, marka imaj ve iletişimi, strateji danışmanlığı, iletişim danışmanlığı, kurumsallaşma danışmanlığı, ihracat danışmanlığı, strateji haritası, satış danışmanlığı alanlarında uzmanlığı ile değer katar.

Değişiminizi bugün başlatmak için, sizin için çalışan BeNova ekibi ile iletişime geçin.

İletişim Formu
magnifiercross
×