STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

Sadece plan yapıp bırakan değil,

Uygulamada da Yanınızda Olan Bir Yol Arkadaşı

Strateji Danışmanlığı hakkında BeNova Consulting olarak, markanızın hedefleri doğrultusunda, stratejik bir büyüme planı hazırlıyoruz. Bu planın yalnızca fikirde kalmasına izin vermeyerek, uygulama aşamalarını da mercek altına alıyoruz.

Ekibinizle birlikte; hedeflerinizi, vizyon ve misyonunuzu belirleyerek buna yönelik stratejik plan hazırlanması çalışmalarınızı yürütüyoruz. Stratejik planı hazırlamakla kalmayıp bu planın uygulanması aşamasında da tam destek sağlıyoruz. Stratejik planın sürdürülebilir bir şekilde uygulanmasını sağlamak için gerekli mekanizmayı oluşturuyor (“proje yönetim ofisi”), ilk aşamalarda bu ekibi biz yönlendiriyoruz. Bu yöntem sayesinde, danışmanlık sürecinden sonra da sürdürülebilir bir şekilde stratejik hedeflerinize koşmaya devam edebileceksiniz. Kısacası, planı hazırlayıp bırakan değil, sürdürülebilir bir şekilde bu planı hayata geçirebilmenizi sağlayacak uygulamaları oluşturuyoruz.

Global yeniliklerin farkındayız,

Tahmin Edilemez Yenilikler için Ufuk Açıcı Fikirlerimiz Var

Kuruluşunuzun kriz yönetimi, planlama ve tanıtım gibi tüm süreçleri ile ilgileniyoruz. Geleceğe yönelik hedeflerinize uygun, pratik, öngörülü ve ses getiren çözümler için ekiplerimiz, titizlikle ilham veren fikirler üreterek uygulamaya koyuyor. İstek ve hedeflerinize uygun araştırma aşamalarımızda, değişen dünyanın getirilerini de tahmin ederek, sürekli ilerleme sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Markanızı, pazardaki rakiplerinizden farklılaştırmak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

BeNova Consulting

stratejik danışmanlık kapsamında hangi hizmetleri veriyor?

  • Stratejik plan hazırlanması
  • Misyon, vizyon ve hedeflerin belirlenmesi
  • Stratejik planın uygulanması
  • Gelecek yol haritasının belirlenmesi