Ücretsiz Ön Danışmanlık Fırsatı
Hemen Başvur

Yönetim Danışmanlığı Hizmetimiz Hakkında Merak Ettiklerinizi Yanıtlıyoruz

Benova Consulting Yönetim Danışmanlığı

Şirketin gözle görünür ve gelecekte olası problemlerini çözmek ve büyümesini teşvik etmek için uzman tavsiyesi sağlamak ve işletmelerin performanslarını artırmak için birlikte çalışmak yönetim danışmanlığı kapsamına girer.

Yönetim Danışmanlığı hizmetimiz, İş stratejisi, Finans, İnsan kaynakları ve Pazarlama dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerdeki işletmelerin başarısını artırmayı kapsar.

BeNova Uzman Danışmanları, yalnızca özel sektörde değil birçok kamu kurumunun da verimliliğini artırmak için de hizmet verir.

Danışmanlarımızın rolü, işletmelerin mevcut prosedürlerinin denetimini, iyileştirme önerilerini ve uygulama için bir dizi eylem planını sağlamaktır. Belirli bir dönem veya projede yer almanın yanı sıra uzun vadeli bir hizmet de sunulabilir.

BeNova Yönetim danışmanları, strateji ve organizasyonel konularda tavsiyede bulunmak ve yol haritası oluşturmak üzere karar şirketlerin yönetim kadrosu ile iş ortaklığı yapar. Örneğin, daha fazla büyüme gerçekleştirmek için yeni bir stratejik plan geliştirmemiz istenebilir veya inovasyon / maliyet azaltma stratejileri hakkında tavsiyelerde bulunmak üzere destek verilebilir.

Önerilen çözümlerin uygulanması da işletmelere ait gibi görünse de, BeNova süreçte aktif olarak yer alır. İş süreçlerinin verimliliğini artırmaktan, yeni teknolojik sistemlerin uygulanmasına, görevlerin dış kaynak kullanımından, tedarik zincirini optimize etmeye kadar çok çeşitli alanlarda destek sağlanabilmektedir. BeNova danışmanları, değişim geçişleri tamamlanana ve yeni çalışma yolları, şirket operasyonlarının bir parçası haline gelene kadar şirketin yanında olmaya devam ederler.

Ücretsiz Ön Danışmanlık Al

BeNova Yönetim Danışmanlığı Projeleri strateji çalışmalarını içermenin yanı sıra “bunu nasıl yapmalıyız?” sorusunun yanıtını da cevaplama uzmanlığına sahiptir. Örneğin;

  • Hangi ürünün ilk önce piyasaya sürülmesi gerektiğini görmek için müşteri araştırması yapmak,
  • Verimliliği ve iş birliğini artırmak için organizasyon yapısında değişiklik önermek,

BeNova Yönetim Danışmanları, işletmenizi analiz eder ve hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak çözümler üretir. Organizasyonel değişim yönetimi yardımı, koçluk becerisi geliştirme, süreç analizi, teknoloji uygulaması, strateji geliştirme ve operasyonel iyileştirme hizmetleri sağlayabilirler. Sektördeki uzmanlıklarıyla müşterilerin işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak farklı bakış açıları sunarlar.

BeNova Yönetim Danışmanlarımızın başarılarının arkasında, güçlü analitik, problem çözme ve iletişim becerileri saklıdır.

BeNova Yönetim danışmanları çok çeşitli sorumlulukları üstlenmek için yeterli deneyime ve eğitime sahiptir. BeNova Yönetim Danışmanları finans, hukuk veya iş geliştirme gibi bir veya daha fazla alana odaklanabilir.

Yönetim danışmanlarımızın yetkilerinden bazıları;

  • danışanlarımız adına gerekli aksiyonlarda yer alabilme,
  • Verilerin korunması ve analiz edilmesi, şirket maaşları ve ekip ile iletişim kurma, eğitimler verebilme, toplanan veriler, elektronik tablolar ve sunumlar kullanılarak özet halinde rapor sunabilme, bilgi aktarımı yapabilme,
  • müşterilerin bulunduğu konumlarda görev yapabilme,
  • Sorunları ölçmek ve bir hipotez oluşturmak için bilgileri incelemek, finansal verilerin analizi ve maliyet düşürme seçenekleri yanı sıra ek bütçe aralıklarının belirlenmesi,
  • projeyi gerçekleştirmek için eylem planları oluşturmak ve stratejiler önermek, müşterilere eylem planları sunmak,

Gerekli kaynakları sağlayarak, eylem planlarının iyileşmesinde yardımcı olmak, devam eden eylem planlarının ilerlemesini takip etmek ve daha fazlası yetkinliklere sahip danışmanlarımız ile iletişime geçerek, ücretsiz ön danışmanlık fırsatımızdan yararlanın. Web sitemizde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz Ön Danışmanlık hizmeti” talep edebilirsiniz.

İletişim Formu
magnifiercross
×