SAVUNMA SANAYİ DANIŞMANLIĞI

SAVUNMA SANAYİ DANIŞMANLIĞI

Güçlü savunma sanayi

için Güçlü Tedarikçiler

Savunma Sanayi Danışmanlığı Neden Önemli ? Tam bağımsız Türkiye için yerli ve milli savunma sanayisinin paha biçilemez bir öneme sahip olduğunun farkındayız. Savunma sanayisi ekosisteminde yer alan büyük oyunculara, değerli tedarikçiler yaratarak bu ekosistemi güçlendirmeyi de boynumuzun borcu olarak görüyoruz. Tedarik anlamında yurt dışına bağımlılığımızı en aza indirmeyi, güçlü yerli ve milli tedarikçiler yaratmayı ve var olanları da geliştirmeyi, en önemli görevlerimiz arasında görüyoruz.

Henüz savunma sektöründe çalışmaya başlamayan; ama bu alanda çalışmayı hedefleyen kurumlara da bu yaklaşım doğrultusunda destek oluyoruz. Söz konusu kurumlara, savunma sektöründe çalışmak için atılması gereken adımlarla ilgili yönlendirme yapıyoruz. Bu sektörde çalışabilmeleri için gereken kalite yükümlülüklerini yerine getirmelerinde yol gösteriyoruz. Büyük savunma sanayisi firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda, bu firmalara alt yüklenici ya da tedarikçi olmalarına yönelik destek veriyoruz.

Sadece teoride kalmayarak iş yapmak istediğiniz savunma sanayisi devlerinin onaylı tedarikçisi olabilmeniz için, size her türlü konuda (sunum, dokümantasyon, proje oluşturulması, projenin takibi vs.) destek sağlıyoruz. Firmalarla görüşme ve değerlendirme sürecinizin tamamında yanınızda olduğumuz gibi alacağınız geri bildirimlere karşı da hazırlıklıyız. Bu süreçte kendinizi geliştirmeniz ve savunma sanayisi alanındaki hizmetlerinize değer katabilmeniz için birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Savunma sektörüne üretim yapan diğer önde gelen firmalardan biri olmak istiyorsanız bu yoldaki en büyük destekçiniz olmaya hazırız.