Savunma Sanayi Danışmanlığı

Benova Consulting Yönetim Danışmanlığı
Tam bağımsız bir Türkiye vizyonuyla, BeNova Consulting, sektördeki lider firmalarla işbirliği fırsatlarınızı optimize ediyor.

Savunma sanayi sektöründe lider tedarikçi konumunu hedefliyor musunuz? Tam bağımsız bir Türkiye vizyonuyla, BeNova Consulting, sektördeki lider firmalarla işbirliği fırsatlarınızı optimize ediyor.

Özgün Yaklaşımımız

Tam bağımsız bir Türkiye vizyonu doğrultusunda, yurt dışı bağımlılığını azaltarak güçlü yerli ve milli tedarikçi ekosistemi oluşturma hedefini benimsiyoruz. Bu doğrultuda, yerli savunma sanayi ekosistemini güçlendirmek amacıyla, tedarik süreçlerinizi geliştiriyoruz.

Siz Neredeyseniz Biz Oradayız

Savunma sanayi sektöründe markalaşma hedefinizde yanınızdayız. Global savunma sanayi oyuncularıyla birlikte çalışarak marka değerinizi artırmaya yönelik adımları planlıyor ve uyguluyoruz.

Kapsamlı Danışmanlık Hizmetleri

Sektörel raporlama, rakip analizleri ve hizmet dinamiklerine dair bilgilendirmelerle, yönlendirmelerde bulunuyoruz. Sizinle birlikte vizyon ve stratejilerinizi tanımlıyor, hedef doğrultusunda önerilerde bulunuyoruz.

İşbirliği ve Gelişim

Onaylı tedarikçi olma yolunda gerekli sunum, dokümantasyon ve projelerde size destek oluyoruz. Ayrıca geri dönüşlerle sürekli gelişim sağlama amacını taşıyoruz.

Kurumsal bir yaklaşım ve bütünsel bir bakış açısıyla, BeNova Consulting olarak savunma sanayi sektöründe lider olmanız için her zaman yanınızdayız.

İletişim Formu
magnifiercross