İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

İş geliştirme, satış ve pazarlama faaliyetlerine yönelik, kuruma özel mekanizmalar oluşturuyoruz. Söz konusu mekanizmalar, ilgili ekiplerinizin nasıl çalışacağını, hedeflerinin neler olacağını, nasıl ödüllendirileceklerini belirliyor. İhracat faaliyetlerinizi destekleyecek “Hedef Bölge ve Ülke Analizleri” de yine bu hizmetimiz kapsamında yer alıyor.

Dijital pazarlama yöntemlerimiz ve size önereceğimiz ihracat yapılanması ile markanıza global anlamda bilinirlik kazandırmayı hedefliyoruz. Öncelikli olarak, mevcut satış yapılanmanızı inceliyor; dünyadaki en iyi uygulamaları (“best practices”) referans alarak sizin için olabilecek en iyi yapılanmayı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Söz konusu ekibin işleyiş mekanizmalarını, hedeflerini ve prim sistemini, sizlerle birlikte oluşturuyoruz. Sizler için yaptığımız rakip analizleri ve hedef müşteri analizleri sonrasında, ekibinizle birlikte öncelikli bölge ya da ülkelere karar veriyoruz.

Öncelikli bölge ve ülkeleri belirledikten sonra, ihracat yolculuğunuzda birlikte yürümeye devam ediyoruz. Bu konudaki deneyim ve geniş ağımız sayesinde, sizi hedef ülkelerde potansiyel müşterilerle buluşturuyoruz. Sadece size hedef ülke göstermekle kalmıyor, ihracatı gerçekleştirene kadar da yol arkadaşınız oluyoruz.

Pazarlama departmanlarınızın işleyiş mekanizmalarını oluştururken gelişen teknolojilerden ve dijitalleşen dünyadan aldığımız ilham ile kurumsal kimliğinizi de yeniliklere uyumlu hale getiriyoruz. Bu anlamda sizlerle birlikte yürüttüğümüz ekip çalışması ile pazarlama stratejinizi, bilimsel verilere dayanarak yaratıyoruz. Sizlerle birlikte, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi derinlemesine analiz ediyor; geliştirilmesi gereken yönleri birlikte belirliyoruz. Doğru fiyatlama stratejisini uygulamanıza destek olarak kârlılığınızı azami seviyeye çekmenizi sağlıyoruz.